Hakkımızda

BEŞTAŞLI ANAHTAR VE EMNİYET SİSTEMLERİ SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

 

Firmamız, 1974 yılında başlayan serüvenini,  başarıyla bu günlere taşımayı başarmıştır.

Firmamız başta CANAŞ ANAHTAR SANAYİ AŞ , KALE KİLİT KALIP SANAYİİ AŞ ve ASSA ABLOY LTD ŞTİ. olmak üzere kilit ve anahtar sektörüne bağlı diğer firmaların bayiliğini yapmaktadır.

 Beştaşlı Anahtar ve Emniyet Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi olarak 1996 yılında Ankara`da faaliyete başlayan firmamız sektöründe çeyrek asra yakın zamandır başarı ile faaliyetlerine devam etmektedir.

  Dışkapı, Şaşmaz, Ostim ve Maltepe’de olmak üzere dört şubemiz ile perakende hizmeti vermektedir. Ayrıca, periyodik servis sistemi ile Ankara ve İç Anadolu`da toptan pazarlama ve satış yapmaktadır. Perakende şubelerimizde anahtar, kilit ve kilit sistemleri ile ilgili her türlü arızanın tamiri ile bakım ve onarımı yapılmaktadır. Oto kilit ve anahtarlarının tamiri, bakımı, çoğaltılması gibi işler yanında immobilizer sistem anahtarın çoğaltılmasını da yapmaktayız. Ayrıca sigorta (assist)  şirketleri ve otomotiv sektöründeki bir çok yetkili servisin euro servisliğini yapmaktayız. Bankaların anahtar, kilit ve kasalarla ilgili problemlerinde hizmet vermekteyiz. Otel, motel ya da büyük iş merkezlerinin master sistemlerini yapmaktayız. Ayrıca toptan kilit ve anahtar başta olmak üzere anahtar ve kilitle ilgili tüm yan ürünleri pazarlıyoruz. 
         

Ürün yelpazemiz şöyledir:

Her türlü ev, oto, çekmece, kapı, kasa kilitleri, kapı kolları, ev oto anahtarları. Hidrolik yaylar, elektrikli kapı otomatikleri, oto alarmları, yüksek güvenlikli ve özellikli kilitler, kilit sistemleri; çelik kapılar, kapı aksesuarları, vida, menteşe vs hırdavat çeşitleri.

REFERANSLARIMIZDAN BAZILARI ŞUNLARDIR;

CUMHURBAŞKANLIĞI

BAŞBAKANLIK

T.C.Z.B. TÜM ŞUBELER

QNB TÜM ŞUBELER

ALSTOM AFER-ATE-APU ADİ ORTAKLIĞI

OTO KOÇ A.Ş.

OPİS A.Ş.

COCA COLA A.Ş.

OPEL BEYAZ FİLO A.Ş.

MENÜ